Deltagarlista - Hållbarhetsfrågor blir legala krav (2016-04-19)
 
 
Namn

Företag/organisation

Stina Lundqvist

Akuro

Amanda Jonasson

Ale kommun

Maria Skarrie

Bengt Dahlgren AB

Mikael Lindberg

Bostads AB Poseidon

Annika Belgrenius

CA consultadministartion ab

Tony Serenban

Caverion Sverige AB

Daniella Petersen

Chalmers

Liane Thuvander

Chalmers

Mikael Mangold

Chalmers

Paula Femenias

Chalmers

Åke Thunberg

Chalmers Studentbostäder

Jim Alexandersson

Chalmersfastigheter AB

Fredrika Levén

Chalmersfastigheter AB

Ulrika Håård

CMB

Bengt Christensson

CMB

Alexander Liljenhed

CMB studentrepresentant

Donia Aslanzadeh

CMB Studentråd

Anna Jansson

CMB Studentråd

Helene Stranne

Ericon AB

Matilda Landén

Fastighetskontoret

Lars Olsson

Fastighetskontoret

Malin Persdotter Dahl

Gemensam Byggprocess

Peter Jacobsson

Gyproc AB

Christina Lööf

Göteborgs Byggmästareförening

Anders Häggdahl

Göteborgs hamn

Eva Wegsjö Sande

Göteborgs Hamn AB

Louise Johansson

Göteborgs stad, park- och naturförvaltningen

Felicia Klasson

Göteborgs Stad, Stadsbyggnadskontoret

Emelie Axelsson

Göteborgs stads bostadsaktiebolag

Anna Olofsson

HSB Göteborg

Jenny Palmberg

HSB Göteborg ek för

Kristina Schoug

Ikano Bostad

Sara Karlsson

Inhouse Tech

Anna Ohlin

Kretslopp och vatten, Göteborgs stad

Alexandra Romanov

Kungsbacka SBK

Alexandra Larsson

Lerums kommun

Sofia Stenberg

Lokalförvaltningen

Felicia Johansson

Lokalförvaltningen

Jesper Prytz

Mannheimer Swartling

Jonas Larson

Mannheimer Swartling

Magnus Simonsson

NCC AB

Tina Hermansson Berg

Peab AB

Andreas Knoop

Peab Anläggning

Sanna Hermansson

Peab anläggning ab

Pontus Bern

Platzer Fastigheter

Angelica Starke

Rotpartner Göteborg AB

Louise Röström

Saint-Gobain

Lars Björklund

Skanska AB

Mats Björk

Skanska Nya Hem

Johanna Lennmalm

Trafikkontoret

Hans Herngren

Tuveon AB

Lars Redig

Veidekke Bostad AB

Mikael Blom

Veidekke Bostad AB

Patrik Hallberg

Västtrafik

Marianne Karlsson

Västtrafik

Rebecca Leissner

White Arkitekter

Tania Sande

White arkitekter

Maria Glädt

White Arkitekter AB

Kristin Johansson

Wästbygg

Elisabet Pennman

ÅF Infrastructure AB

Åsa Svensson

Älvstranden utveckling Ab


Totalt 61 deltagare