Deltagarlista - Vad kan vi lära av dialogen kring Campus Näckrosen? (2016-03-04)
 
 
Namn

Företag/organisation

Maria Niklasson Holmgren

ABAKO Arkitektkontor AB

Bo Olsson

ABO

Henrik Mortensen

Akademiska Hus

Christian Frisenstam

Akademiska Hus

Hans Hofflander

Akademiska Hus

Fredrik Färm

Akademiska Hus AB

Birgitta van Dalen

Akademiska Hus Väst

Amanda Jonasson

Ale kommun

Bo Aronsson

Aronsson Stadsutveckling

Åke Eriksson

Big Kornet

Mikael Lindberg

Bostads AB Poseidon

Roger Johansson

Bostads AB Poseidon

Anders Nilsson

Bostads AB Poseidon

Jan-Åke Johansson

Byggkonsult I Källängen AB

Mats Odersjö

Byggvision i Kungälv AB

Lasse Fryk

Centrum för urbana studier Hammarkullen

Martin Andersson

chalmers

Martin Hallberg

Chalmers

William Westin

Chalmers

Martin Everbring

Chalmers

Thomas Franzén

Chalmers

Lisa Norrström

Chalmers

Rikard Landegren Hagen

Chalmers

Maria Julia Martins

Chalmers DCPM

Sabine Pelka

Chalmers DCPM

Niclas Oscander

Chalmers Student

Peter Alehammar

Chalmers Studentbostäder

Emma Strömberg

Chalmers tekniska högskola

Max Ramström

Chalmersfastigheter

Fredrika Levén

Chalmersfastigheter AB

Lars Bankvall

CMB

Ulrika Håård

CMB

Mikael Johansson

CMB Studentrepresentant

Alexander Liljenhed

CMB studentrepresentant

Donia Aslanzadeh

CMB Studentråd

Jonas Apelqvist

CMB Studentråd, DCPM

Christer Wannheden

CW Engineering AB

Helen Ohlsson

Familjebostäder

Camilla Wictorsson

Familjebostäder

Annika berntsson

Familjebostäder

Josefin Wallentin Andersson

Fastighetskontoret, Göteborgs Stad

Simon Grimberg

Forsen AB

Mariella Petersson

Göteborg stad

Mia Manfredsson

Göteborg Stad, Park o Natur

Henrik Levin

Göteborg Stadshus AB

David Hammarsten

Göteborgs Byggnadsnämnd (mp)

Johan Rehngren

Göteborgs Stad

Laila Ekefäll

Göteborgs Stad Lokalförvaltningen

Helena Bjarnegård

Göteborgs Stad park- och naturförvaltningen

Angélique Rooth

Göteborgs Stad park- och naturförvaltningen

Linda Nygren

Göteborgs Stad park- och naturförvaltningen

Therese Axenborg

Göteborgs Stad Stadsbyggnadskontoret

Johan Nyström

Göteborgs Stad Stadsledningskontoret

Louise Johansson

Göteborgs stad, park- och naturförvaltningen

Niclas Bergendahl

Göteborgs stad, PoNF

Felicia Klasson

Göteborgs Stad, Stadsbyggnadskontoret

Lena Risfelt

Göteborgs Stad, stadsledningskontoret

Emelie Axelsson

Göteborgs stads bostadsaktiebolag

Sanja Peter

Göteborgs stadsmuseum

Mats Björkin

Göteborgs universitet

Magnus Svedmark

Göteborgs universitet

Hanieh Namvar

Göthenburgo

Jerker Westerberg

Higab

Hanna Siggelkow

Higab

Kajsa Wide

Higab

Anna Olofsson

HSB Göteborg

Carl Olsson

Integra Engineering AB

Morgan Larsson

Integra Engineering AB

Fredrik Kjellgren

Kjellgren Kaminsky Architecture

anders hillgren

Kommitten för stadskulturparken Näckrosdammen

Lars Kerla

Kommittén för Stadskulturparken Näckrosdammen

Anna Ohlin

Kretslopp och vatten, Göteborgs stad

PerEric Persson

KUB arkitekter

Karl Axel Johannesson

KUB arkitekter

Saba Shahriari

Kungälvs kommun

maria örenfors

kungälvs kommun

Alexandra Larsson

Lerums kommun

Felicia Johansson

Lokalförvaltningen

Martina Nilsson

Lokalförvaltningen, Göteborgs Stad

Lena Emanuelsson

LÄnsstyrelsen Västra Götaland

Anna Andersson

More PR

Jan-Olof Ekelund

More PR AB

Magnus Simonsson

NCC AB

Louise Ekeroth Simons

Nils Andréasson arkitektkontor

Jimmy Eriksson

OnePartnerGroup

Sara Ernstrom

Onepartnergroup

Andreas Knoop

Peab Anläggning

Sanna Hermansson

Peab anläggning ab

elin andersson

peab fastighetsutveckling sverige ab

Ebba Birging

Peab, Bygg Väst

Anders Göransson

Profu AB

Helene Borefjord

Prolog

Joakim Forsemalm

Radar Arkitektur & Planering

Jan Bengtsson

Rejlers Sverige AB

Sofia Tillman

SDf Centrum

Karin Alsén

SDF Västra Göteborg

Eva Strömer Joklint

Semrén & Månsson

Sophie Dufva

Semrén +Månsson

Anders Erlandsson

Semren&Månsson

Anna Tirén

Serneke

Andréas Melby

Skanska Fastigheter Göteborg AB

Lisa Andersson

SP

Jenny Lööf

SP Sveriges Tekniska Forskningsinstitut

Stefan Pettersson

Spikab

Lennart Lundgren

Staga

Magnus Bech

Svensk Bygglogistik AB

Petra Sedelius

Sveriges Byggindustrier

Adam Svensson

Sweco Management AB

Johanna Lennmalm

Trafikkontoret

Glenn Svensén

Trafikverket

Ulf Kjellberg

VBK

Karin Hedén

White

Mathias Holmberg

White arkitekter

Tania Sande

White arkitekter

Johan Lundin

White arkitekter AB

Gunilla Murnieks Andersson

Wingårdh Arkitektkontor AB

Conny Andersson

WSP Management

Tobias Dahmm

WSP Sverige

Tobias pålsson

WSP Sverige AB

Jonas Hulterström

Wästbygg Projektutveckling Sverige AB

Akke Zimdal

Zimdals Arkitektkontor AB

Per Sutter

Ågren - en del av ramböll

Johan Ekman

Älvstranden Utveckling AB


Totalt 123 deltagare