Deltagarlista - Effekter av PBL (2016-02-05)
 
 
Namn

Företag/organisation

Mats Franzon

Akademiska Hus

Maria Goude

Akademiska Hus

Joanna Hagstedt

Ale kommun

Carita Sandros

Ale kommun

Amanda Jonasson

Ale kommun

Åke Eriksson

Big Kornet

Martin Andersson

chalmers

Adrien Moysset

chalmers

Elin Elfwering

Chalmers

Johanna Saemundsdottir

Chalmers

Anders Hagson

Chalmers Arkitektur

Sabine Pelka

Chalmers DCPM

Ida Widén

Chalmers DCPM

John Berggren

Chalmers rekrytering

Viktor Persson

Chalmers Rekrytering

Niclas Oscander

Chalmers Student

Emma Strömberg

Chalmers tekniska högskola

Peter Selberg

Chalmers Tekniska Högskola

Matilda Moberg

Chalmers, DCPM

Oskar Andersson

Chalmers, DCPM

Filip Häggblad

Chalmers, DCPM

Fredrika Levén

Chalmersfastigheter AB

Ulrika Håård

CMB

Mikael Johansson

CMB Studentrepresentant

Donia Aslanzadeh

CMB Studentråd

Tim Jonsson

CMB studentråd, Chalmers DCPM

Amrita Singh

DCPM, Chalmers

Dick Hedman

Dick Hedman AB

Camilla Wictorsson

Familjebostäder

Christina Sandberg

Familjebostäder i Göteborg AB

Josefin Wallentin Andersson

Fastighetskontoret, Göteborgs Stad

Simon Grimberg

Forsen AB

Torgny Gunnarsson

Forum Fastighetsekonomi

David Hammarsten

Göteborgs Byggnadsnämnd (mp)

Johan Rehngren

Göteborgs Stad

Joel Blomgren

Göteborgs stad Fastighetskontoret

Louise Johansson

Göteborgs stad, Park- och naturförvaltningen

Felicia Klasson

Göteborgs Stad, stadsbyggnadskontoret

Johanna Nyström

Göteborgs Stad, Trafikkontoret

Annette Stridh

Higab

Jerker Westerberg

Higab

Johan Lindblad

Higab

Anna Landgren

HSB

Erik Olmårs

Härryda kommun

Anna Wallin

Härryda kommun

Andreas Kandre

JM AB

Lars Ljung

JM AB

Oskar Johansson

Kretslopp och Vatten

Siri Himmelman

Kungsbacka kommun

Saba Shahriari

Kungälvs kommun

Pauline Svensson

Kungälvs kommun

Sirwan Dabagh

Kungälvs kommun

Alexandra Larsson

Lerums kommun

Sofia Stenberg

Lokalförvaltningen

Felicia Johansson

Lokalförvaltningen

Ika Mikaela Danielsson

Majorna-Linné Stadsdelsförvaltning, Göteborg Stad

Jesper Prytz

Mannheimer Swartling

Jonas Larson

Mannheimer Swartling

Jan Lenander

Mimers hus, Kungälv

Åsa Frykberg

More PR

Jan-Olof Ekelund

More PR AB

Andréa Dahrén

Morris Law

Kristina Bodin

Mölbdals stad

Anna Sundin

Mölndals stad

margaretha nilsson

Mölndals stad

Bo Rydström

Mölndals Stad SBF

Magnus Simonsson

NCC AB

Robert Pemaj

NCC Housing

Viveka Larsson

Norconsult

Gunnar Håkansson

Norconsult

Jimmy Eriksson

OnePartnerGroup

Sara Ernstrom

Onepartnergroup

Perolof Melin

Orus kommun

Tomas Levin

PA

Helen Svenstam

Park- och naturförvaltningen, Göteborgs stad

Anna-Maria Ceder

Partille kommun

Andreas Knoop

Peab Anläggning

Sanna Hermansson

Peab anläggning ab

Kristina Sund

Peab Bygg

elin andersson

peab fastighetsutveckling sverige ab

Egon Waldemarsson

Peab Sverige AB

Angela Polanco

PEAB Sverige AB

Sofia Dalbert

Platzer

Mikaela Ropel

Platzer Fastigheter

Pontus Bern

Platzer Fastigheter

Thomas Lundberg

Politiker

Marie Svensson

protek

Maria aurell

Protek projektstyrning

Tea Cole

Ramböll Sverige AB

Björn Hagelin

Riksbyggen

Daniel Sartiala

Riksbyggen

Malin Michaelson

SDF Centrum, Gbg Stad

Lisa Kihlström

Semrén & Månsson Arkitektkontor

Anders Erlandsson

Semren&Månsson

Mats Björk

Skanska Nya Hem

Måns Werner

Stadsbyggnadskontoret, Göteborgs Stad

Niklas Ohldin

Stena Fastigheter

Johan Burell

Stena Fastighter

Daniel Ericsson

Sverigehuset

Anna Henriksson

Sverigehuset

Adam Svensson

Sweco Management AB

Erika von Geijer

Tjörns kommun

Johanna Lennmalm

Trafikkontoret

Barbro Gabrielsson

Trafikverket

Oskar Henriksson

Trendie

Jasse Tykkyläinen

Trendie AB

Ebba Eriksson

Trendie AB

Carl Sjölund

Trendie AB

Maja Moberg

Varbergs kommun

P-O Lennartzon

VBK

Patrick Andersson

Västtrafik

Martin Clase

White arkitekter

Tania Sande

White arkitekter

Gunilla Murnieks Andersson

Wingårdh Arkitektkontor AB

Anna Sunnerö

Wingårdhs

Jon Möller

WSP

Jonas Hulterström

Wästbygg Projektutveckling Sverige AB

Johanna Gerremo

xlm fastighetsutveckling AB

Elin Svensson

Älvstranden Utveckling

Gustav Eriksson

Älvstranden Utveckling

Johan Ekman

Älvstranden Utveckling AB

David Lehtonen

Älvstranden utveckling ab

Åsa Swan

Älvstranden Utveckling AB


Totalt 123 deltagare